Excelente Sitio Em Juatuba Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Excelente Sitio Em Juatuba Villa tilbyder en indkvartering med en privat pool og et fuldt udstyret køkken. Dette feriehus har 3 værelser og 3 badeværelser.
Centrum for Juatuba ligger 25 minutters gåtur fra indkvarteringen. Sete Lagoas ligger inden for 59 km.
Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset.
Strandfaciliteter på Excelente Sitio Em Juatuba Villa omfatter parasoller.
- Lufthavne
- Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade Lufthavn53 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Strandparasoller
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Terrasse
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Excelente Sitio Em Juatuba Villa?
Gæster på Excelente Sitio Em Juatuba Villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade fra Excelente Sitio Em Juatuba Villa?
Der er 55 km mellem Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade og Excelente Sitio Em Juatuba Villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Excelente Sitio Em Juatuba Villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Excelente Sitio Em Juatuba Villa er 59$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne feriehus?
Gæsterne vil kunne bo i denne feriehus med deres kæledyr.